25 Kasım 2016 Cuma

Kızılay AVM'de stant açıldı

Gönüllülerimiz tarafından "Çocuklar ve Doğa için" Ulusal Bağış Kampanyası kapsamında Kızılay AVM'de stant açıldı. Siz de kampanyamıza destek vermek isterseniz ANKARA yazıp 3464'e SMS atabilirsiniz. 1 SMS bedeli 10 TL'dir.

ANKESOB Ziyaret edildi

ANKESOB(ANKARA ESNAF ODALARI BİRLİĞİ)ziyaret edildi.
ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin AR'a kampanya bilgisi verildi.
Sn.Hüseyin AR ANKESOB olarak 114 meslek odasına ve 1200 yöneticiye kampanya mektubunu ileteceklerini ve web sitelerinde haber yapacaklarını ifade ederek destek olacaklarını ifade etmiştir.
Şahsında ANKESOB ailesine teşekkür ediyoruz. Sonrasında Ankara Kalesi Sanat sokağında TEMA DOSTU GALERİ Z ziyaret edilerek kampanya bilgisi verilmiş ve desteği istenmiştir.Galeri Z sanat, doğa, dostluk demektir. Desteğini mesajları ve afişimizi asarak başlatmış akabinde de duyuru desteğine devam edeceğini ifade etmişlerdir. Sağolsunlar, varolsunlar.24 Kasım 2016 Perşembe

ÇYDD Ankara Şubesi temsilciliğimizi ziyaret etti

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ankara Şubesi heyeti temsilciliğimizi iade ziyaretinde bulunarak Öğretmenler Gününü kutladı ve Ulusal Bağış Kampanyamıza destekte bulundular. Katkıları için ÇYDD Ankara Şubesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.


24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Tüm öğretmenlerimizin, öğretmen gönüllülerimizin ve öğretmen adayı Genç TEMA’larımızın, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

23 Kasım 2016 Çarşamba

Gönüllü Yemeği

Gönüllülerimiz "Öğretmenler Günü" ve "Ulusal Bağış Kampanyamız" dolayısıyla HAKİK'de düzenlenen öğlen yemeğinde buluştu. Saadet Berna öğretmenimizin de teşrif ettiği yemekte Çocuklar ve Doğa için telefonla mesaj atan gönüllülerimize Umut bilekliğinden verildi.22 Kasım 2016 Salı

TEMA Vakfı 25. Yıl Özel Yayını

TEMA Vakfı 25. Yıl Özel Yayını "Umut Yeşerten Şarkılar" programında mesajlarıyla ve şarkılarıyla sanatçılar, çocuklar ve doğa İçin sahnede.
Hedef 150 bin çocuğa doğa eğitimi sağlamak #TEMA25Yaşında
ANKARA yaz, 3464’e mesaj gönder, sen de destek ver.