20 Aralık 2016 Salı

Haftanın Fotoğrafları/28 Kasım – 4 Aralık 2016

28 Kasım – 4 Aralık 2016
1. Fotoğraf
İlk fotoğrafımız Çanakkale Biga’dan. Genç TEMA’larımızın gerçekleştirdiği meşe palamudu toplama etkinliğinden artakalan bu güzel kareyi sizlerle haftanın ilk fotoğrafı olarak paylaşıyoruz.
2. Fotoğraf
Haftanın 2. Fotoğrafı Eskişehir’den. İl Temsilciliği ekibimizle Genç TEMA’larımızın birlikte gerçekleştirdikleri stant çalışmasından bize armağan ettikleri bu umut dolu kareyi haftanın ikinci fotoğrafı olarak sizlerle paylaşıyoruz.
3. Fotoğraf
Haftanın 3. fotoğrafı ise Ankara Çayyolu’ndan. Meşe palamudu tüpleme etkinliği sonrası Minik TEMA’mızın objektiflere yansıyan bu güzel karesini haftanın son fotoğrafı olarak sizlerle paylaşıyoruz.
4 – 11 Aralık 2016
1. Fotoğraf
İlk fotoğrafımız Ankara’dan. Dünya Gönüllüler Günü'nde, Ankara’daki gönüllülerimizin düzenlediği stant çalışmasında çekilen bu güzel kareyi, “Gönüllüysen Renk Ver” diyerek haftanın ilk fotoğrafı olarak sizlerle paylaşıyoruz.
2. Fotoğraf
Haftanın 2. Fotoğrafı İzmir Seferihisar’dan. İlçe Sorumumuzun, Minik TEMA’larımızla birlikte gerçekleştirdiği etkinlikten içimizi ısıtan bu kareyi haftanın ikinci fotoğrafı olarak paylaşıyoruz.
3. Fotoğraf
Haftanın üçüncü fotoğrafı ise Sakarya Adapazarı’ndan. Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında çocuklarımızın kendi elleriyle ekip yetiştirdikleri fidanları toprakla buluşturma anındaki bu kareyi sizlerle haftanın son fotoğrafı olarak paylaşıyoruz.   
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder